drukarnia

USŁUGI

Wielki format

Jesteśmy ECO – produkujemy na doskonałej jakości podłożach, gwarantując jakość i dopasowując się do potrzeb klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Naszą misją, jest szybkość reakcji przy zachowaniu wysokich standardów obsługi. Wprowadziliśmy na rynek innowacje produktową w formie druku na materiałach non – PVC. Wielkoformatowy druk na materiałach niezawierających polichlorku winylu.

produkt

Oferujemy spersonalizowane tapety wielokrotnego użytku oraz produkcje etykiet w dowolnym kształcie. Druk dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i upodobań klientów. Nasze wydruki, charakteryzują się wysoką jakością, konfekcjonując na roli lub docinając do formatu. W ofercie posiadamy również, spersonalizowane obrazy wygłuszeniowe, produkt o wysokim standardzie jakości.

druk cyfrowy & ofsetowy

Nasz park maszynowy, pozwala na produkcję niskonakładową w atrakcyjnych cenach i z zastosowaniem nietypowych wykrojników. Szukamy najlepszych rozwiązań, projektujemy i dbamy o wizerunek naszych klientów. Drukujemy w technologi druku lateksowego – innowacja w produkcji wielkogabarytowej.

O NAS

Jesteśmy zespołem, dla którego kreacja i inspiracje pięknem świata, stała się codzienną dawką przyjemności.Wierzymy w zaufanie, zaangażowanie i odpowiedzialność w relacji międzyludzkiejSatysfakcja zespołu jest podstawą sukcesu. A zespół, to również Ty – nasz klientLubimy rozmawiać, szukamy rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb.Wyróżnia nas elastyczność i innowacyjność nie schematy. Dzielimy się wiedzą, długoletnim doświadczeniem i bierzemy odpowiedzialność za nasze działania budując długofalowe relacje. Reagujemy, wspieramy i zabezpieczamy zarówno serwisowo jak i produkcyjnie.