Nowa oferta – Projekt Unijny

Dopasowani do Twojego Biznesu

Nowa oferta w oparciu o Projekt Unijny

Logo-Fundusze-Europejskie

Nowe urządzenia - nowe możliwości

Dzięki realizacji nowego projektu unijnego uzyskaliśmy możliwość świadczenia nowych usług i postawiliśmy kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy.

Jesteś tutaj

To właściwe miejsce dla Ciebie, by zrealizować coś więcej niż daje Ci rynek zwykłych usług poligraficznych.

Wiedza to podstawa

Lata doświadczeń i otwartości na nowe technologie sprawiły, że znamy ten rynek „od podszewki”, a co najważniejsze rozpoznajemy oczekiwania klientów korzystających z usług drukarni.

Z pasją do celu

Zawsze towarzyszyła nam pasja w dążeniu do tego, by spełniać jeszcze większe oczekiwania i podejmować tematy trudne, których inni się nie podejmują.

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność

To co robimy jest w pełni świadome i odpowiedzialne, a temu wszystkiemu towarzyszy bezpieczeństwo naszych pracowników i naszych klientów, stąd  m.in. nasza dbałość o ekologiczność naszych produktów.

Co nowego u nas znajdziesz ?

cięcie

Drukowanie i wycinanie na niestandardowych materiałach

Nasze urządzenia umożliwiają w pełni przygotowanie pod nadruk i wycinanie po obrysie specyficznych materiałów jak m.in. gruby karton czy płyta PCV.

Wizytowki-unikalne

Kreatywne
wizytówki

Zaskocz swoją konkurencję nietypową wizytówką, niech będzie niepowtarzalnym wrażeniem pozostawionym po spotkaniu z Tobą.

box-packaging-design-27

Kreatywne
opakowania

Nowe podejście do opakowania ? Zamiast być zwykłym pudełkiem niech zachęca swoją nietypowością i użytecznością.

wysylkowe-fasonowe_0416_2

Opakowania fasonowe niskonakładowe (FEFCO)

Te same opakowania, ale nie potrzeba ich zamawiać ich już tak dużo. Teraz przygotujemy Ci tyle ile potrzeba. Zacznijmy od małych nakładów, by przetestować ich użyteczność w praktyce.

DSC_0361x

Standy i regały reklamowe w niskich nakładach

Potrzebujesz jednego regału reklamowego ? Teraz to możliwe, wystarczy że zlecisz nam ten proces. Zaprojektujemy, wydrukujemy i wytniemy tak jak potrzebujesz.

Rollbox-L-330x230x100

Ramki i opakowania reklamowe niskonakładowe

Zgodnie z podejściem zmieniającego się świata i tendencją ZERO WASTE proponujemy Ci krótkie serie produkcyjne, by nie gromadzić zbędnych opakowań. Ogranicz koszty magazynowania oraz zwiększ elastyczność do oczekiwań rynku szybko reagując zmianą.