„Bez ograniczeń, poza horyzontem schematów…”

„Bez ograniczeń, poza horyzontem schematów…”

Fototapeta, Tapeta, a może Naklejka? Co wybrać dla naszego domu czy biura? 🙂 
Zaczniemy od początku, dziś damy Wam małą podpowiedź w postaci Fizeliny powlekanej lateksem. Gdzie idealnie nadaje się flizelina ?
Flizelina ma szerokie pole w swoim zastosowaniu, między innymi : 

Flizelina to materiał doskonale doskonale przylegający do Sufitu, miejsc użytku publicznego (szkoły, szpitale), pokoje dziecięce, salony, biura, a także jest do doskonałe rozwiązanie jako tło fotograficzne.

 

  • Fototapeta flizelinowa jest wykonana z naturalnych surowców, takich jak: celuloza i włóknina. Uzyskany materiał jest sztywny gruby, a zarazem bardzo lekki.
  • Gładka, matowa i meszkowata powierzchnia, która pochłania światło.
  • Nie kurczy się w trakcie eksploatacji oraz nie musisz się martwić o to, że rozciąganie się przy aplikacji.
  • Przepuszcza powietrze, a zatem pozwala ścianom oddychać.
  • Nie posiada w swojej strukturze chloru dzięki czemu przepuszcza powietrze i parę wodną a nadruk jest żywy i fotorealistyczny.
  • Ekologiczny druk lateksowy (potwierdzony prestiżowymi certyfikatami GREEN GUARD i ECO-MARK) to wydruki o bardzo wysokiej jakości, odporne na zarysowania oraz warunki atmosferyczne, a w tym na promieniowanie UV (kolory nie blakną nawet przy ekspozycji na światło) i właśnie dlatego przez wiele lat będziesz się cieszyć olśniewającym efektem odkładając remont na bok.
  • Łatwa w montażu oraz usunięcia – nie pozostawia śladów po zakończeniu eksploatacji, a szybka i prosta aplikacja sprawi, że zaoszczędzisz czas i spędzisz czas z bliskimi.

Materiał pokryty specjalną warstwą lateksu (wyjątkowa formuła warstwy lateksowej, która nie chłonie tuszu, sprawia, że kolory będą intensywne)

 

W galerii poniżej prezentujemy nasze przykładowe perełki z wizualizacjami- znajdziecie tu nasze produkty wraz z ich zastosowaniem; jako fototapeta, obraz na płótnie, tapeta, naklejka lub plakat. Miłego oglądania ! 🙂

 

Obraz_naklejka_poduszki
Fototapeta_Naklejka
Tapeta_Obraz_Naklejka
Plakat_Plakaty